خورشید شکل بادکنک های هلیوم بادی سفارشی و مواد پی وی سی 0.18 میلی متر را شکل داده است

اطلاعات پایه
Place of Origin: Guangzhou, China
نام تجاری: Asia Inflatables
گواهی: CE,UL
Model Number: Advertising Balloon
Minimum Order Quantity: 1pcs
قیمت: 30-299USD
Packaging Details: carton bags
Payment Terms: Western Union , T/T
Supply Ability: 500pcs/ month

بادکنک بادی هلیوم بادی و بادکنک با بادکنک PVC 0.18 میلی متر سفارشی

بادکنک هلیوم / کارتون هلیوم / بادکنک بادی / بادکنک پرواز / بادکنک PVC

تایپ کنید

کارتون بادی

طرح

سفارشی

مواد

PVC با کیفیت هلیوم 0.18 میلی متر

اندازه

سفارشی

پرکننده گاز

هیدروژن / هلیوم / هوای معمولی

رنگ

سفارشی

نام تجاری

تورم بادی آسیا

بسته بندی

بسته صادرات استاندارد

محل منبع

گوانگژو ، گوانگدونگ ، چین

قابلیت تأمین

500PCS / ماه

لوازم جانبی

کیت های تعمیر شده را با مواد پچ و طناب ها تعمیر کنید.

امکانات

ارزان ، بادوام ، جذاب ، همه کاره ، آسان تورم یا تغییر شکل

کاربرد

قرار دادن پیام خود در رسانه تبلیغاتی برای جلب توجه انبوه مشتریان بسیار مقرون به صرفه است. آنها بسیار قابل رویت هستند و برای تبلیغ مشاغل ، محصولات ، خدمات و ایده آل های شما آهنرباهای جذابیتی غیر قابل مقاومت هستند. از عرصه های ورزشی داخلی گرفته تا فضای باز ، تقاطع های بزرگراه ها ، تجمعات یا رژه ها - تورمهای تبلیغاتی به سادگی در بسیاری از رویدادها کار می کنند:

1. تبلیغات رویدادهای سرگرمی

2. تبلیغات رویدادهای ورزشی

3. تبلیغات رویدادهای سیاسی

4- تبلیغات روز جشن

5- روزهای خانوادگی شرکت

6. تبلیغات نمایش تجاری

7. حوادث قایقرانی و قایقرانی

8. تبلیغات در فضای باز

توصیف

1. سیستم های روشنایی برای نمایش شب در دسترس هستند.

2. جنس: PVC هلیوم 0.18mm ، مقررات مربوط به ASTM ، EN را ملاقات کنید

3. رنگ: چاپ دیجیتال با وضوح بالا ، چاپ کامل در صورت درخواست شما موجود است

4. اندازه ، طرح و آرم: در صورت درخواست شما

5. قیمت مناسب با کیفیت بالا

6. باد کردن ، انحطاط و ذخیره آسان.

تبلیغات بالون متعلق به یکی از تابلوهای تبلیغاتی با تورم بادی غول پیکر است ، تبلیغات بالون یک عنصر سرگرم کننده دارد که چشم ها و کتاب های جیبی آن دسته از توپ های ما را به خود جلب می کند.

ما همچنین می توانیم آنها را بادکنک تبلیغاتی غول پیکر غول پیکر ، بادکنک تبلیغاتی غول پیکر ، حوزه تبلیغاتی غول پیکر ، بادکنک غول پیکر ، توپ بزرگ ، کره بزرگ ، بادکنک تورم ، بالون تبلیغاتی ، توپ تبلیغاتی ، بادکنک آسمان ، بالن تبلیغاتی آسمان ، توپ تبلیغاتی ، بالن های پرواز ، بالن های تبلیغاتی در فضای باز یا هر چیز دیگری که دوست دارید. می توان آن را با هوای سرد به عنوان بادکنک هوای سرد ، بادکنک تبلیغاتی معمولی هوا ، کره غول پیکر هوا با هوای سرد و یا با گاز هلیوم به عنوان کره هلیوم ، بالون تبلیغاتی غول هلیوم پر کرد.

سوالات متداول

1. چگونه می توان از بالون کارتونی خود مراقبت کرد:

هرگز بالون خود را در شرایط بد آب و هوا پرواز نکنید. اگر باد بالاتر از 20 مایل در ساعت است و یا اگر باران می بارد ، مکعب خود را به پایین بیاورید یا تغییر شکل دهید و ذخیره کنید.

هرگز بادکنک خود را با هلیوم باد نکنید. با افزایش دما و در هنگام سرد شدن ، هلیوم منبسط می شود. در طول روز مکعب به دلیل این تغییرات دما ممکن است باد کرده یا کمتر تورم به نظر برسد. هنگام باد کردن بادکنک هلیوم ، مواظب باشید تا وقتی که فشار می دهید ، به همان نقطه توجه کنید. سعی کنید وقتی دما بالاتر است باد کنید تا هلیوم منبسط شود. اگر بالون بیش از باد کند ، بادکنک آسیب ببیند و آسیب به بالون شما برای اشیاء خارجی آسانتر خواهد شد. در صورت تورم بیش از حد ، مقداری هلیوم مصرف کنید تا احساس سفتی و محکم نشود.

مکعب خود را در یک ظرف و محل امن و خشک نگهداری کنید. هنگام ذخیره بادکنک هلیوم اطمینان حاصل کنید که آن را تمیز و خشک کرده است تا طول عمر بیشتری داشته باشد

برای تمیز کردن مکعب از صابون ظرفشویی ملایم رقیق شده در آب استفاده کنید. از پارچه ای که با تمیز کننده تمیز شده استفاده کرده و مکعب را به دقت تمیز کرده و مطمئن شوید که به حروف و چاپ آن آسیب نرساند. هرچه با بالون هلیوم خود مراقب باشید ، از بادکنک بیشتر لذت خواهید برد.

2. نحوه نگهداری و ذخیره کارتون هلیوم:

با احتیاط مناسب ، دست زدن به آن ، تورم شما باید برای مدت نامحدودی به شما خدمت کند. برای تمیز کردن ، از آب گرم با مواد شوینده ملایم و یک پارچه نرم استفاده کنید. با استفاده از یک پارچه نرم دیگر آن را کاملاً خشک کنید. اگر قرار است تورم برای چند روز مورد استفاده قرار نگیرد ، حتماً قبل از نگهداری در کیسه محافظ ، تمیز و خشک کنید.

3. چگونه بادکنک هلیوم را باد کنید:

1) بررسی کنید که مطمئن شوید بند خط درهم درهم نباشد و خطوط با اطمینان به تورم متصل شوند.

2) یک انتهای قرقره چسبان را به حلقه مهار فلزی در قسمت زیرین بالون بچسبانید. فقط یک خط قلعه مورد نیاز است. خطوط دیگر را به قسمت دیگری از بادکنک نچسبانید زیرا باعث فشار روحی غیرقانونی روی پارچه می شود و باعث پاره شدن بادکنک می شود.

3) قبل از باد کردن بادکنک خط اتصال به یک جسم سنگین و ایمن را ایمن کنید. یک دستیار در این مرحله مفید خواهد بود.

4) آداپتور شلنگ تورم فلزی را محکم در دریچه مخزن هلیوم بچسبانید.

5) با شل کردن قسمت دوم شیر ، شیلنگ تورم را در حدود 12 اینچ در شیر در قسمت زیرین شیر پر کننده تورم قرار دهید و آن را محکم نگه دارید.

6) شیر مخزن هلیوم را خیلی آهسته روشن کنید. فشار زیاد در آغاز می تواند تورم تورم را شکسته و باعث شلنگ شلنگ شود. از آنجا که تورم تورم می شود و فشار داخل مخزن کم می شود ، ممکن است شیر ​​را بیشتر باز کنید. اگر شیلنگ شروع به یخ زدگی کرد ، جریان هلیوم را کاهش دهید.

7) تورم بزنید تا چین و چروک از پوسته تورم و محکم آن محو نشود ، بیش از حد باد نکنید. به یاد داشته باشید که هلیوم در هوای گرم یا سرد گسترش می یابد و منقبض می شود.

8) مخزن هلیوم را خاموش کنید.

9) شیلنگ تورم را از دریچه تورم خارج کنید تا مراقب باشید از هلیوم فرار نکنید.

10) شیر را بر روی تورم ببندید.

11) تورم را به آرامی به ارتفاع مورد نظر بالا آورده و در آن نقطه ایمن ببندید. همانطور که به شما اجازه می دهد تورم زیاد شود ، خط اتصال را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ مناطق ضعیف یا فرسوده ای وجود ندارد.

 

اطلاعات تماس
Kitty

WhatsApp : 8615018793921